Новини

 Про які сучасні технології навчання дізнавалися педагоги на семінарі «Розумники»?

Нещодавно відбувся Всеукраїнський семінар в рамках Всеукраїнського педагогічного проекту «Розумники» (SMART KIDS), який ініційовано Інститутом інформаційних технологій та засобів навчання і мультимедійним видавництвом «Розумники».
1 Листопада 2016


VIІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VІII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику».

25 Жовтня 2016


Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

20-21 жовтня 2016 року відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Вчені наукових установ Академії обговорювали актуальні питання стратегічних пріоритетів розвитку загальноосвітньої школи України.

21 Жовтня 2016


Відбулася робоча зустріч з представниками навчальних закладів Республіки Польщі

Упродовж 19-21 жовтня 2016 року в рамках дослідницького проекту «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» відбулась робоча зустріч Олени Гриб’юк, керівника проекту, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з педагогами та директорами навчальних закладів Республіки Польщі, представниками провідних вищих навчальних закладів в Катовіце.


21 Жовтня 2016


Підсумкове онлайн-засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції

19 жовтня 2016 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України О.М.Спірін, М.В.Попель.


19 Жовтня 2016


IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

18 жовтня 2016 року в Національному Центрі Ядерних Досліджень відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки», присвячена проблематиці кібербезпеки та протидії загрозам безпеки в різних сферах суспільного життя з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.


18 Жовтня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

17 жовтня 2016 року о 14.00 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було заслухано доповідь Колос К.Р.

17 Жовтня 2016


Міжнародна науково-практична конференція "Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи"

Завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України Іванова С.М. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», що відбулася 11-13 жовтня 2016 р. у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченкам, Київ,


13 Жовтня 2016


Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання

3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у м.Шостка відбувся науково-практичний семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання".

З метою обміну досвідом й подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли активну участь в обговоренні основних положень науково-практичного семінару.


4 Жовтня 2016



Шановні колеги, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Фахового зростання й творчих перемог, реалізації благородного і високого покликання, звершень та успіхів всім, хто працює задля розвитку вітчизняної освіти. 
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! 

2 Жовтня 2016


Новини 491 — 500 з 627
Початок | Поперед. | 48 49 50 51 52 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.